List name Post address Description
Fulfillment fulfillment@lister.sikt.no E-postliste for arbeidsgruppen Fulfillment
Innkjopsavtaler innkjopsavtaler@lister.sikt.no
Kaltura kaltura@lister.sikt.no
Katkont katkont@lister.sikt.no Ă…pen diskusjonsliste for alle om katalogisering, MARC og MDE-Alma
Kunder_biblioteksystem kunder_biblioteksystem@lister.sikt.no Adresseliste for institusjoner som bruker BIBSYS Biblioteksystem
Kunder_brage kunder_brage@lister.sikt.no Adresseliste for Bragekonsortiet
Microdep microdep@lister.sikt.no
Nav-dev nav-dev@lister.sikt.no NAV (Network Administration Visualized) development discussions
Nav-users nav-users@lister.sikt.no NAV (Network Administration Visualized)
Nexlug nexlug@lister.sikt.no
Results per page: