List name Post address Description
NNG nng@lister.sikt.no Mail list for Nordic Networking Group
Ojs ojs@lister.sikt.no Kunder av OJS (Open Journal System)
Oria oria@lister.sikt.no Kontaktpersoner for Oria
Panopto panopto@lister.sikt.no
Panopto-nordic-community panopto-nordic-community@lister.sikt.no
Pensum_styre pensum_styre@lister.sikt.no Liste for styret i Pensumlistekonsortiet
Pensum pensum@lister.sikt.no liste for pensumliste-konsortiet
Resourcemanagement resourcemanagement@lister.sikt.no Faggruppe for Resource Management i Alma
Sektor-bokmal-nynorsk-inspera sektor-bokmal-nynorsk-inspera@lister.sikt.no liten gruppe eksterne deltakere i sektoren, formål et spesifikt samarbeid med en leverandør.
Teams-community teams-community@lister.sikt.no For eksterne Teams Community-medlemmer
Results per page: